Bie një punëtor nga kati i katërt i një ndërtese në Prishtinë

Raka paralajmëron: Vala e dytë e koronavirusit, e pashmangshme

Punëtori bie nga kati i katërt i një ndërtese në Prishtinë.

Një person ka rënë dje nga kati i katërt i një ndërtese në Prishtinë.

I njëjti, sipas raportit të Policisë, ka rënë gjatë kohës sa ishte duke punuar.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve gjendja e tij është e rëndë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse. Rasti është duke u hetuar.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !