Big Mama nuk kursehet, kështu pozon para veturës luksoze

Big Mama, është një artiste shumë e dashur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston nga jeta e saj e përditshme, duke e mbajtur kështu publikun e saj të informuar mbi të rejat e saj, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka kohë që nuk sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdon të jetë e përkushtuar në profesionin e dytë, atë të prezantueses.

Këngëtarja e njohur, njihet për një jetë luksoze dhe së fundmi na ka njoftuar me veturën e saj luksoze./ORAinfo/