Bleona ia “huq” kësaj radhe, shkon në plazh e grimuar

Bleona Qereti, është njëra nga personazhet më të njohura më të njohur të show-bizzit shqiptar.

Ajo vazhdon që jetën e saj ta jetojë larg Shqipërisë, duke zgjedhur Amerikën si vendin ideal për të, shkruan ORAinfo.

Kohëve të fundit e kemi parë në ekranet televizive, duke qenë pjesë e një emisoni të dashurisë.

Duhet pranuar se ajo në çdo paraqitje duket shumë bukur dhe në formë. Tani, ajo është kthyer në SHBA, ku po jeton ditët e saj siç është më së miri.

Për audiencën e saj ajo ka publikuar një foto nga plazhi, e ajo çka bie në sy është fytyra e saj e grimuar./ORAinfo/