Bleona prezanton nënën, kaq e re duket


Sa e re duket nëna e Bleonës.

Bleona Qereti gjithmonë është komentuar për stilin e saj.

Me poza të ndryshme provokuese, ajo shpesh është aktive në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Duke ndarë momente bashkë me nënën, shihet që ajo elegancën dhe stilin e ka trashëguar nga ajo.

Në imazhin e fundit që ka postuar, shihet se sa e re duket ajo edhe përkundër moshës që ka.

Shikojeni fotografinë dhe binduni.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...