Bora bën ndërhyrje në fytyrë, rezultati i saj do t’iu habisë

Bora Zemani, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Prezantuesja e Përputhen, po vazhdon të përfolët për jetën e saj private, e më pak për atë profesionale, shkruan ORAinfo.

Lidhje e saj me Donaldin dhe hyrja e saj në Big Brother për ta sqaruar situatën e tyre, bëri bujë të madhe në rrjetet sociale.

E vetëdijshme për vëmendjen e madhe të mediave, Bora po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka bërë edhe një ndërhyrje në pamjen e saj. Momentin e ndërhyrjes ajo e ka ndarë edhe me fansat e saj.

E si duket ajo para dhe pas ndërhyrjes mund ta shiheni në videon me poshtë… /ORAinfo/