Bora fotografohet sapo ka dal nga dushi, s’kanë faj meshkujt që po ‘çmenden’ pas saj!

Bora Zemani, është njëra nga moderatoret më të komentuara.

Ajo bëri bujë të madhe me lidhjen e dashurisë, me aktorin e njohur, Donald Veshaj, i cili mori pjesë në Big Brother Vip, shkruan ORAinfo.

Dyshja në fjalë kishin përjetuar një romancë të gjatë bashkë, por që për shkak të disa problemeve ata u ndanë.

Tani, Bora po jeton suksesin e saj me emisionin “Përputhen”, duke lënë jetën e saj private jashtë syrit të mediave.

Së fundmi Bora ka publikuar një imazh sapo ka dal nga dushi.

Pa pikë grimi dhe e mbështjellë vetëm me peshqir, Bora shfaqet super joshëse.

S’kanë faj meshkujt që po ‘çmenden’ pas saj. /ORAinfo/