Bora Zemani provokon nga ashensori!

Ronaldo afër rikthimit në Serie A

Moderatorja e njohur shqiptare,Bora Zemani, padyshim është një emër shumë i diskutuar.

Ani pse programi i dashurisë, Përputhen ka mbaruar, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj e dashurisë me Donald Veshaj bëri bujë të madhe, duke bërë kështu që çifti në fjalë të jetë gjithmonë pre e mediave rozë.

Bora se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet provokuese nga ashensori.

E veshur me xhinëse dhe e rregulluar thjeshtë, Bora po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Ronaldo afër rikthimit në Serie A

Ronaldo afër rikthimit në Serie A