Borë e ftohtë, ky është moti për sot

Moti për sot në Kosovë

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe i ftohtë e në ultësira pritet të bie borë.

Era e dobët dhe mesatare, në mëngjes dhe paradite nga lindja dhe juglindja, nga mesi i ditës me drejtim veriperëndim.

Temperatura më e ulët një, kurse më e larta e ditës nga deri në shtatë gradë.

Lajme me shume...