Home / BOTA / Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto)
Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto)

Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto)

Një adoleshente është gjetur e varur, pasi i ka dërguar aksidentalisht një Snapchat të dashurit të saj. Duke e mos ditur se kujt po ja dërgonte mesazhin, ajo kishte shkruar: “Do të flejë me dikë tjetër”.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Charlotte Guy, 17 vjeçe, e cila kishte menduar se porosia po shkonte te një mik, por gabimisht e dërgoi atë te 20-vjeçari Jack Hurst, i cili ishte larg në universitet.

Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto)

Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto)

Pasi e kuptoi se çfarë kishte bërë, ajo kërkoi falje dhe i tha Jackit se “nuk ishte për të” para se ta dërgonte një mesazh tjetër: “Mirupafshim, Të lutem më fal”.

Më pas ajo i ka dërguar një tjetër duke i thënë: “Të dua, vetëm se e di që më urren, mjafton”.

Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto)

E Jack “i shqetësuar” thirri policinë pas leximit të mesazheve në shtatorin e kaluar dhe përdori llogarinë në Snapchat të Charlotte për të identifikuar vendndodhjen e saj.

Megjithatë, vajza e re u gjet e varur në një pemë afër St John Rigby College në Wigan, ku ajo kishte duke studiuar shëndetësinë.

Raportet e toksikologjisë treguan se Charlotte, nga Orrell, Wigan, kishte marrë kokainë ndërkohë që ishte nën ndikimin e alkoolit.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com January 26, 2018 2:54 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=145221
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto) Adoleshentja gjendet e varur pasi i dërgoi aksidentalisht një mesazh të dashurit – kishte shkruar se “do të flinte me dikë tjetër” (Foto)Rating: 4.8