Home / BOTA / Renea arreston deputetin dhe polic grek, kjo ishte arsyeja

Renea arreston deputetin dhe polic grek, kjo ishte arsyeja

Renea arreston deputetin dhe polic grek, kjo ishte arsyeja

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Policia shqiptare ka arrestuar dy grek sot në qytetin e Gjirokastrës.

Deputeti grek Nikolas Nikola dhe polici që e shoqëronte janë kapur me armë në Gjirokastër.

Ata janë shoqëruar nga polici në Komisariatin e Gjirokastrës pasi nuk e kishin deklaruar armën në doganë.

Mësohet se të dy ishin duke shkuar në Gjiroksatër për të marrë pjesë në ceremoninë e të 40-ave të Konstandinos Kaçifas.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 2:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381601
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Renea arreston deputetin dhe polic grek, kjo ishte arsyeja Renea arreston deputetin dhe polic grek, kjo ishte arsyejaRating: 4.8