Burri i saj nuk do të përmbahet, Shkurte Gashi kaq bukur është rregulluar për me dalë

Vdes balerina dhe ish-prezantuesja e njohur shqiptare

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka sjellë, kanë qenë shumë të dëgjuara nga publiku i saj i madh, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për punën e saj profesional, së fundmi Shkurta është komentuar më shumë për jetën e saj private.

Ajo ka disa muaj që është bërë nënë dhe jetën e saj tani po e vazhdon në Kosovë.

Krahas kujdesit për djalin e saj, Malin, Shkurta po kujdeset edhe për pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e grimosur me stil.

E veshur bukur, Shkurta po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

Vdes balerina dhe ish-prezantuesja e njohur shqiptare

Lajme me shume...