Çmimi i Naftës në Maqedoni që sonte 88.5 denar që eshte 160 % me lirë se në Shqiperi !

Çmimi i Naftës në Maqedoni që sonte 88.5 denar që eshte 160 % me lirë se…

Bëni çfarë të doni,Taksat e naftës nuk do të hiqen!

Pas protestës së zhvilluar ditën e sotme në Tiranë për rritjen e çmimeve, kryeministri Edi Rama…

Edi Rama si PUTIN sulmon popullin me Taksa dhe Cmime te larta

Edi Rama si PUTIN sulmon popullin me Taksa dhe Cmime te larta Qeveria ka zhvilluar një…

Përjashtimi i Bashës nga PD : Ja dokumenti i grupit parlamentar të PD-së !

Përjashtimi i Bashës nga PD : Ja dokumenti i grupit parlamentar të PD-së ! Zbardhet dokumenti…

RAMA : Problemi zgjidhet per 48 orësh mos dilni me makina me pi cafe e me ble buke

Kryeministri Edi Rama ka dhënë fakte siç i quajti ai për krizën energjetike në vend, teksa…

Do të bëhet NAFTEN 10 euro dhe BUKUN 5 euro vazhdo ti keshtu…

Pjesë e listës janë të gjitha shtetet anëtare të Bashkimit Europian, Britania e Madhe, Shtetet e…

O Edi me fal u rrit çmimi 40 lekë brenda natës, “Edhe ti në protestë dhe banditë rrugësh”

Erion Braçe: U rrit çmimi 40 lekë brenda natës, “Në protestë dhe banditë rrugësh” O Edi…

Pas 6 humbjeve thot : Nuk kam humbur asnje gare ne jeten time ! Kjo ndodh vetem ne Shqiperi

Pas 6 humbjeve ( pa asnje fitore ) perseri thot nuk kam humbur asnjehere ! Siç…

‘Rri mirë se me mua të hapet punë’! Dibrani paralajmëron Putinin: Të vij aty për 24 orë me kal (video)

Një video nga një qytetar dibran është bërë virale në rrjetin social “Tiktok”, ku i riu…

Drejtoresha e shkollës: “Vajzat të mos vijnë me midis ç’veshur e GJ0KSIN jashtë!”

Vajzat të mos vijnë me midis c ullak e gj oksin jashtë”. Është kjo porosia dhe…

Mos i thoni KURRË këto 6 gjëra gjatë takimit me personin që “vdisni” për të!

Ekspertët mendojnë se disa fjali mund t’ju dëmtojnë në lidhje me raportin që dëshironi të krijoni…

Pse të lindurit në muajin JANAR nuk janë si “gjithë të tjerët”? 4 cilësitë që i dallojnë ata

Edhe pse në dukje e pabesueshme, shumë prej nesh bësojnë që muaji që kemi lindur përbën…