Kështu rregullohet Kaltrina Mikushnica për të dal në kafe

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.…

Lajme me shume...

Puthje e ledhatime mes Donalit e Beatrix, Bora merr vendimin e papritur

Bora Zemani irritohet nga ledhatimet e Donaldit me Beatrixën Situatat e fundit në shtëpinë e Big…

Lajme me shume...

‘Sugarica’ e motrave Ismaili mahnitë me pamje pasi del nga frizerka

Zanfina Ismaili, ka kohë që nuk është parë në skenë. Ajo madje me vite të tëra…

Lajme me shume...

Puthje dhe përqafime në mes Donaldit dhe Beatrix

Donaldi dhe Beatrix prekje, puthje dhe përqafime. Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe…

Lajme me shume...

Arta Nitaj duket si loçkë pa pikë grimi

Arta Nitaj kësaj here vjen pa pikë grimi, kështu fillon dita e saj sot. Arta Nitaj…

Lajme me shume...

Kështu Adriana Matoshi i përgjigjet Labit pasi i ofroi ndihmë rreth shërimit

Adriana Matoshi i përgjigjet Labit pasi i ofroi ndihmë rreth shërimit. Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi,…

Lajme me shume...

Qytetarë e kolegë solidarizohen me aktoren që u diagnostikua sërish me tumor: “Ecim për Adrianën”

“Ecim për Adrianën”, qytetarë e kolegë solidarizohen me aktoren që u diagnostikua sërish me tumor. Për…

Lajme me shume...

Pyetja e Donaldit vë në siklet Beatrix: “Kë do doje të puthje?”

“Kë do doje të puthje?” pyetja e Donaldit vë në siklet Beatrix. Vëllai i madh mbëmë…

Lajme me shume...

Labi i gatshëm t’i ofrojë ndihmë Adriana Matoshit: Nëse i duhet ndihma jonë ne jemi aty 24 orë

Labi për Adriana Matoshin: Nëse i duhet ndihma jonë ne jemi aty 24 orë. Ditën e…

Lajme me shume...

Afërsia e Donaldit me Beatrix, Bora bën veprimin që askush nuk e ka pritur!

Tashmë puthja e Borës dhe Donaldit ishte kryefjala deri në momentin që në skenë doli Beatrixa.…

Lajme me shume...

Në moshën 41 vjeçare vdes aktori i njohur i serialit “Pasionet e Fshehta”

Leonardo Zapata Bohórquez, i njohur me pseudonimin e tij artistik Sebastián Boscán, vdiq këtë të hënë…

Lajme me shume...

Vesa shfaqet e veshur me fustan të ngushtë, vë në pah gjoksin

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pa ndashme…

Lajme me shume...

Ariana na njofton me vëllain e saj, kaq simpatik është ai

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse…

Lajme me shume...

“Nuk nevojiten fjalë”, i dashuri i del në mbështetje Adriana Matoshit

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, përmes një postimi prekës në Facebook, ka treguar se i…

Lajme me shume...

Adelina e fotografon vetën nga afër, burri i saj nuk do t’i rezistojë kësaj pamje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive…

Lajme me shume...