Nora provokon nga vetura, i bën video gjoksit vetëm në bikini!

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura. Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha…

Beatrix reagon për herë të parë pasi Donaldi u pa së bashku me Borën

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të ribashkimit të…

Fifit i ndrit nuri pranë Adisit

Fifi po e shijon shumë lidhjen e saj të re me biznesmenin e njohur, Adis Patushin.…

Adelina Tahiri pozon nga ballkoni në të brendshme të natës

Adelina Tahiri mbetet dhe është një nga personazhet e shumë dëgjuara dhe të ndjekura. E preferuara…

E veshur e gjitha me të zeza, Beatrix tregon hiret e saj

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara aktualisht. Këngëtarja dhe ylli i Big Brother Albania…

Ledri do të bëhet xheloz, Sara del pa reçipeta

Ledi Vula dhe Sara Hoxha, janë dy personazhe shumë të dashura për publikun. Çifti në fjalë…

Antonela nuk ndalet, në këtë mënyrë i provokon meshkujt

Antonela Berisha, është njëra nga vajzat shqiptare më të komentuar në show-bizz. Pjesëmarrja e saj në…

Shumë pak e grimuar, kaq e bukur po duket para pasqyrës Shkurta

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ndonëse është shumë aktive nëpër…

Pa filtera Genta nuk po njihet

Genta Ismajli, vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur. Ajo, muaj më parë është bërë…

Sytë të mbesin te ajo, kjo është e dashura e re e Robertit

Ai, është personazh shumë i komentuar. Këngëtari Robert Berisha bëri publike lidhjen e tij të re.…

Me vello të veçantë, kështu dukej në ditën e martesës Eni

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, ka kohë që kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Çifti…

Pas u bën bashkë, Bora dhe Donaldi i kalojnë pushimet krah njëri-tjetrit?!

Moderatorja, Bora Zemani dhe aktori, Donald Veshaj kanë qenë në krye të mediave rozë dhe rrjeteve…

Majku do të pendohet, Majlina shfaqet ‘zjarr’ nga shtrati, asetet e saj bombastike bien në sy

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e…

Blerona rregullohet si nuse për të shkuar në punë!

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun. Që në moshë të re,…

Bora fotografohet vetëm në bikini, do ta ‘shkrijë’ Donaldin me format trupore

Bora Zemani, është një personazh shumë i dashur për publikun. Ajo mori një hov të madh…