Me këto fjalë Morena do t’ua këput shpirtin: Zot zgjidh një tufë trëndafila për mua e vendosi në krahët e nënës sime

Morena Taraku ua këput shpirtin: Zot zgjidh një tufë trëndafila për mua e vendosi në krahët…

Remzie Osmani do t’iu rrënqeth me këto tri thënie për nënën

Remzie Osmani ia dedikon nënës këto tri thënie kaq mbresëlënëse. Sot po shënohet 8 marsi- Dita…

Kaq më fat është Adelina, merr dhuratë super-luksoze nga burri

Adelina merr dhuratë super-luksoze nga burri. Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili, tani e tutje do…

Shyhretja zbukurohet për 8 Mars, e gjithë vëmendja tek fustani i saj

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e…

Mevlani u dedikon këngë dy vajzave të Për’puthen

Mevlani u dedikon këngë dy vajzave të Për’puthen. Prej disa kohësh treshja Ledjana-Mevlani- Antonela, është më…

Në prag të lindjes Afërdita del për të shëtitur, kaq shumë është fryrë

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë. Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në…

“Pajtesa” e dërgon djalin në këtë vend, ky është reagimi i tij

“Pajtesa” e “Çka ka shpija” deshi që djali i saj ta shohë këtë vend. Aktorja Fiona…

Martohen Shpati dhe Selvija

Shpati dhe Selvija kanë bërë kurorëzim fetar. Shpati është kurorëzuar me Selvijen. Lajmin e ka zbuluar…

Reja e Remzies shfaqet me një bebe tjetër, i kujt është?

Reja e Remzies ka ndarë një foto në instagram. Remzie Osmani më nuk është e vetmja…

A e dini kush janë këta vogëlushë në foto, sot janë çifti më i dashur për publikun

Kështu dukeshin Fero dhe Arbenita para famës. Arbenita dhe Fero janë çifti më i komentuar i…

Kejvina nxjerr gjoksin jashtë në fustan të kuq, duket shpërthyese

Kejvina ngacmon imagjinatën me fustan të kuq. Modelja e njohur, Kejvina Kthella, është ndër më të…

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

Ka vdekur nëna e Melinda Ademit. Reperja e njohur shqiptare ka bërë të ditur se ajo…