Reja e Remzies mbulohet me dukat – duket si princeshë

Remzie Osmani në çdo kohë merr vëmendje me jetën që bën. Ajo dhe gjithë familja bien…

Shkurte Fejza po e shijon fundjavën në një mënyrë të veçantë

Shkurte Fejza vikendin e shijon në mënyrë të veçantë. Shkurte Fejza mbetët një këngëtare që përkundër…

Zbulohet se si do ta quajnë vajzën Geti dhe Marina

Çifti shqiptar po bëhen prindër për herë të parë. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po përfliten…

Labi nis pushimet në Mal të Zi, por mesazhi i tij merr shumë vëmendje

Labi nis pushimet në Mal të Zi: Pas lodhjeve nëpër mbrëmje të suksesshme, pak duhet të…

Reja e Afrimit bëhet nënë për herë të parë, publikon fotot me të ëmbëla pas lindjes

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më…

Emri unik i mbesës së sapolindur të Afrim Muqiqit

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më…

Çun Lajçi e bën ‘horë’ Goldin që u fal në rrugë

Aktori shqiptar Çun Lajçi përmes një shkrimi në facebok ka reaguar në lidhje me postimet që…

Ermali i bën dhuratë tejet luksoze Arianës – çmimi është marramendës

Ermali se mbyllë sezonën e verës pa një dhuratë speciale për Arianën. Se Ermali është një…

Gold Ag, bën veprimin e papritur pas kritikave rreth fotos duke falur namazin

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, e ka vënë shumë herë në dukje se është një…

Një nuse e lumtur, kështu shkëlqeu “Zhadja” në vello të bardhë

Te shqiptarët aktorja braziliane, Giovanna Antonelli u bë e njohur me rolin, e Zhades nga seriali…

Ndahet çifti i njohur i showbizzit

Edhe një çift i njohur i kanë ndarë rrugët. Një vit pasi i propozoi për martesë,…

Frizerka e bën si kukull Kidën, vëmendje merr grimi i saj

Kida, është njëra nga këngëtaret më të kërkuara. Ajo gjatë sezonit të verës ishte njëra nga…

Gili vesh fustan të gjatë, sa shumë ka humbur kilogramë

Gili, po vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore. Përveç koncerteve, ajo është shumë e pranishme…

E mbani mend “Kemailin”, sa shumë ka ndryshuar

Burak Özçivit, u bë i njohur për publikun shqiptar me rolin e Kemaiit nga seriali Kara…

Kaq vite sot ka mbushur Dua Lipa

Ajo është njëra nga personazhet që na ka bërë krenarë të gjithëve. Këngëtarja e njohur shqiptare…