E gjithë familja bashkë, Shyhretja ndan foton e rrallë nga ditëlindja e nipit

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e…

Befason Lola, grimohet rëndë për të dalë me shoqe

Lola Haradinaj është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është gruaja e politikanit…

Engji vishet në ‘vello’, do t’ju mahnisë në imazhin e fundit

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.…

Sabri Fejzullahu humb një person të shtrenjtë në jetën e tij

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë vëllai i tij. Ai në…

I vdes xhaxhai, Ermali me postim prekës

Sot ka ndërruar jetë vëllai i Sabri Fejzullahut, Shefki Fejzullahu. Lajmin e ka bërë të ditur…

Sabri Fejzullahu në zi, i vdes një anëtar i familjes

Vdiq vëllai i këngëtarit Sabri Fejzullahu 12 minuta më herët. Ka vdekur Shefki Fejzullahu, vëllai i…

Bashkëshortja e ‘Kemalit’ merr vendim të çuditshëm

Bashkëshortja e ‘Kemalit’ heq dorë përfundimisht? Për të gjitha ata që po presin t’i shohin edhe…

Obama e kalon kohën duke e dëgjuar këngëtaren shqiptare

Obama dëgjon këngëtaren e mirënjohur shqiptare. Ish-presidenti amerikan, Barack Obama ka publikuar listën e këngëve të…

Afrona mahnit me flokë të shkurtëra, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Kështu duket Afrona me flokë tejet të shkurtëra. Afrona Dika është një ndër fermat që njihet…

Harroni të gjitha paraqitjet e mëparshme, me këtë të fundit Nora ia vendosi ‘kapakun’

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para pak…

Vajza e Danit lajmërohet nga pushimet, veshja e saj mori tërë vëmendjen

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit. Ajo u bë e njohur fal…

Argjentina lajmërohet nga pushimet, po duket e ‘zjarrtë’ me këtë pamje

Argjentina Ramosaj është këngëtarja shumë e dashur dhe e pëlqyer për publikun. Ajo përveç me zërin…