Ndryshime drastike – Raste të rralla kur këngëtaret e njohura i shohim pa grim!

Një pjesë e madhe e estradës shqiptare, rrallëherë marrin guximin të publikojnë fotografi pa qenë të…

Lajme me shume...

U bë nënë për herë të parë, Albertina emocionohet fort në postimin e fundit

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më…

Lajme me shume...

Selvija po bëhet nënë, ky është mesazhi emocionues nga Shpat Kasapi

Gruaja e Shpat Kasapit shtatzënë, e zbulon këngëtari në urimin për ditëlindje Shpat Kasapi e zbuloi…

Lajme me shume...

Ermal Fejzullahu e ka ditëlindjen sot, kaq vite po i bën

Në familjen Fejzullahu sot është një ditë e veçanë, pasi Ermal Fejzullahu po feston ditëlindjen e…

Lajme me shume...

Nora përvëluese në foton e fundit nga pushimet e saj luksoze

Nora Istrefi ndan momentin e zjarrtë nga plazhi. Nora rrëmben vëmendje në shumë momente. Pasi që…

Lajme me shume...

Aurela Hoxha i reagon ndjekëses duke treguar arsyen se përse e mbajti të fshehtë shtatzëninë

Modelja nga Shqipëria, Aurela Hoxha, rreth në muaj më parë u bë nënë për herë të…

Lajme me shume...

Reja e Remzies mbulohet me dukat – duket si princeshë

Remzie Osmani në çdo kohë merr vëmendje me jetën që bën. Ajo dhe gjithë familja bien…

Lajme me shume...

Shkurte Fejza po e shijon fundjavën në një mënyrë të veçantë

Shkurte Fejza vikendin e shijon në mënyrë të veçantë. Shkurte Fejza mbetët një këngëtare që përkundër…

Lajme me shume...

Zbulohet se si do ta quajnë vajzën Geti dhe Marina

Çifti shqiptar po bëhen prindër për herë të parë. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po përfliten…

Lajme me shume...

Labi nis pushimet në Mal të Zi, por mesazhi i tij merr shumë vëmendje

Labi nis pushimet në Mal të Zi: Pas lodhjeve nëpër mbrëmje të suksesshme, pak duhet të…

Lajme me shume...

Reja e Afrimit bëhet nënë për herë të parë, publikon fotot me të ëmbëla pas lindjes

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më…

Lajme me shume...

Emri unik i mbesës së sapolindur të Afrim Muqiqit

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më…

Lajme me shume...

Çun Lajçi e bën ‘horë’ Goldin që u fal në rrugë

Aktori shqiptar Çun Lajçi përmes një shkrimi në facebok ka reaguar në lidhje me postimet që…

Lajme me shume...

Ermali i bën dhuratë tejet luksoze Arianës – çmimi është marramendës

Ermali se mbyllë sezonën e verës pa një dhuratë speciale për Arianën. Se Ermali është një…

Lajme me shume...

Gold Ag, bën veprimin e papritur pas kritikave rreth fotos duke falur namazin

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, e ka vënë shumë herë në dukje se është një…

Lajme me shume...