Real Madridi mposht Atalantën me rezultat 1-0

Real Madridi kryen detyrën në Bergamo. Reali e ka mundur 1-0 Atalantën në ndeshjen e parë,…

Manchester City fiton bindshëm ndaj Monchengladbach

City fiton bindshëm ndaj Monchengladbach, asnjë humbje në vitin 2021. Manchester City ka regjistruar fitoren e…

Portieri i Elches ia kërkon fanellën Messit, veprimi i këtij të fundi ishte befasues

Portieri i Elches ia kërkon fanellën Messit, befasohet nga veprimi i Leos. Edgar Badía (lojtari i…

Ndeshja Atalanta – Real Madrid, kush mori karton të kuq?

Karton i kuq në ndeshjen Atalanta – Real Madrid. Atalanta po luan me një lojtar më…

Manchester City kalon në epërsi, shënoi ky lojtar

Silva e kalon Manchester Cityn në epërsi. Manchester City është duke e mposhtur 0-1 midis Gjermanisë…

Kush e largoi Cristiano Ronaldon nga Juventusi?

Kush e ka larguar Cristiano Ronaldon nga skuadra e Juventusit? Qëndron apo largohet nga “Zonja e…

Njihuni me 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit

10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit. Paraja është një ndihmë e madhe për…

Ja çfarë ju tha Zidane futbollistëve para ndeshjes me Atalantën në Champions!

Si gjithmonë, para çdo stërvitje, Zinedine Zidane i mbledh të gjithë futbollistët. Këtë e bëri edhe…

Zlatan Ibrahimoviqi mund t’i prijë sulmit të Suedisë në Prishtinë

Ylli i gjigantit italian, Milanit, Zlatan Ibrahimoviq, mund të kthehet te Përfaqësuesja e Suedisë për ndeshjet…

Milan – Calhanoglut, vjen lajmi i fundit nga Italia

Milani thuhet se do të takohet me agjentin e Hakan Calhanoglu, të sigurt për arritjen e…

Manchester United po synon ta transferoj lojtarin që dështoi të Milani

Manchester Unitedi s’heq dorë nga Silva. Manchester Unitedi vazhdon ta konsiderojë Andre Silvan si sulmuesin ideal…

Zidane përplaset me Juven, shkaku ylli i Serie A-së

Merkatoja, Zidane përplaset me Juven, shkaku ylli i Serie A-së. Zinedine Zidane dhe Juventus tashmë janë…