Garojnë se cila veturë elektrike bën më së shumti kilometra – Renault Zoe i len pas Peugeot, VW, Honda, Opel dhe Mini!

Siç edhe mund ta imagjinojmë të gjithë, e ardhmja e veturave do të jenë ato elektrike!…

Emmerson kërkon lirimin e Veselit: I kam treguar prokurorit se pse duhet t’i besojë atij

Ben Emmerson, avokat i ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit ka thënë se kishte negociatar me Zyrë…

Si është e ndërtuar vetura-bunker me të cilën do udhëtojë Joe Biden

Emri i saj zyrtar është “Cadillac One”, por njihet edhe si “Bisha”. Arsyeja është më se…

Auto Mita prezanton ofertën për goma të dimrit – montim e garazhim FALAS

Stina e dimrit veçse po vjen, por 15 nëntori, data nga e cila është ligjërisht e…

Twitter: 300,000 njoftime të diskutueshme rreth zgjedhjeve në SHBA

Përpjekjet e rrjetit social ishin më të dukshme kur bëhet fjalë për njoftimin e Presidentit aktual…

​Ky është aplikacioni që posedon më së shumti njohuri për ju

Sa herë që mendoni se diçka është falas në internet, mendoni përsëri pasi ndoshta e keni…

Auto Mita prezanton ofertën bombastike – goma FALAS dhe sigurim KASKO për çdo veturë të blerë!

Lideri i industrisë automobilistike në Kosovë, Auto Mita, sot ka prezantuar ofertën më bombastike për fundvit!…

Të rejat e Hyundai Kona Electric

Hyundai Kona Electric i është dhënë një pamje më të guximshme, thonë ekspertët. Furistrada Hyundai Kona…

Ky njeri ka mbledhur telefona për 20 vjet – shihni se si duket “koleksioni i tij”

Sahabettin Ozçelik ka ndoshta koleksionin më të madh të celularëve që ju keni parë ndonjëherë. Duke…

WhatsApp bën ndryshimin e papritur, mesazhet tani do të fshihen automatikisht

WhatsApp ka bërë gati një opsion të ri për zhdukjen e mesazheve. Çdo pajisje celulare mjaton…

Këto janë limuzinat presidenciale të SHBA-së që kanë shërbyer që nga Franklin D. Roosevelt deri te Donald Trump

‘The Beast’ është makina e fundit në një varg të gjatë udhëtimesh të pajisura posaçërisht për…

Kjo është zyra më prestigjioze me rrota

Shumica e të punëtoreve ëndërrojnë për zyrën e tyre, veçanërisht një zyre që ka një tryezë…