City “dridh” Real Madridin, po ia rrëmben super-sulmuesin

Salah-Liverpool, vjen lajmi i papritur

Man City, po mendon të përforcohet në afatin kalimtar të janarit.

Manchester City po shqyrton një qasje për sulmuesin e Real Madridit, Vinicius Junior, raporton El Nacional,përcjell ORAinfo.

Salah-Liverpool, vjen lajmi i papritur

Blutë po kërkojnë të zëvendësojnë Ferran Torres në njësinë e tyre sulmuese dhe besojnë se paratë e mëdha të investuara në një brazilian që luan për Blancos do të përfaqësonin një biznes mendjemprehtë për të tashmen dhe të ardhmen./ORAinfo/

Lajme me shume...