Çka ka ndodhur me fytyrën e Ryvës, kështu duket ajo kur fotografohet afër!

Ryva Kajtazi, u bë figurë publike me profesionin e saj si aktore.

Por, nuk kaloi shumë kohë dhe ajo i hyri një drejtimi tjetër, duke ushtruar profesionin e saj si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Pikërisht, ky ishte çelësi i saj i suksesit ku dëshmoi se ka shumë talent, pasi ajo është shumë e angazhuar në dasma të shumta.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo vazhdon të jetë njëra nga femrat më me stil në estradën tonë.

Atë jemi mësuar ta shohim të rregulluar bukur e me stil. Ndërsa në foton e fundit, Ryva ka befasuar fansat me pamjen e saj.

E fotografuar nga afër, fytyra e këngëtares duket me ndryshe nga ajo qe jemi mësuar ta shohim.

Çka ka ndodhur me fytyrën e Ryvës? /ORAinfo/

Lajme me shume...