Covid-19/ Shifrat në Itali vijojnë të jenë dramatike, pëson rritje numri i vdekjeve, ja sa raste të reja u regjistruan për 24 orë

Maqedonia e Veriut vijon të regjistrojë shifra të larta, 1 mijë e 128 të infektuar dhe 25 viktima nga COVID-19Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit.

Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja nga COVID-19 më pak se një ditë më parë.

Nga testimet rezultuan se në 24 orët e fundit ishin 34 mijë e 767 raste me virus duke e çuar totalin në 1 milion e 380 mijë e 531 vetëm në Itali.

The post Covid-19/ Shifrat në Itali vijojnë të jenë dramatike, pëson rritje numri i vdekjeve, ja sa raste të reja u regjistruan për 24 orë appeared first on Hapur.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !