Home / INTERESTING / Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në Vlorë
Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në Vlorë

Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në Vlorë

Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në Vlorë

Ata që kishin zgjedhur bregdetin e Vlorës për të pushuar janë habitur teksa kanë parë një peshkaqen rreth 2 metra të gjatë të zënë nga peshkatarët. foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 1234PreviousNext Ai është vendosur në tavolinat e një lokali dhe ka mbledhur qytetarë të shumtë rreth e rrotull kuriozë për të parë krijesën e detit. Videon shikoni duke klikuar linkun ( video )

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 16, 2019 2:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=460092
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në Vlorë Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në VlorëRating: 4.8