Dafina Zeqiri duket si loçkë pa pikë grimi

Ju pëlqen Dafina pa pikë grimi?

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret pa komplekse.

Përmes postimeve që bën, shumë herë e dëshmon që është e thjeshtë, dhe ndan imazhe të shumta për ndjekësit, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, ajo shihet krejt pa grim dhe duket mirë me thjeshtësinë që ka.

Edhe në aspektin muzikor, ajo mbetët një emër i dalluar duke korrur suksese të shumta.