Dalin nga vila luksoze e Zajminës, këngëtarja befason publikun me fotot e fundit

Dalin nga vila luksoze e Zajminës, këngëtarja befason publikun me fotot e fundit

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari është shfaqur mjaft tërheqëse në postimin e fundit në ‘Instagram’, ku ka treguar se si e ka festuar ditëlindjen e motrës së saj. “Gëzuar për demin më kokëfortë që duron një binjak të çmendur si mua. Gëzuar ditëlindjen motrës më të mirë”, ka shkruar Vasjari krah pamjeve ku duket se kanë shijuar gjithçka në oborrin e shtëpisë së saj, që duhet thënë është për tu pasur zili, me oborr të madh, dhe me një pishinë ku këngëtarja shihet duke notuar bashkë me vajzën e saj per me terper hap foton apo videon ne vazhdim n diqni раmјеn.