Dalin pamjet pas takimit 3 orësh në LDK

Mbi 1 mijë e 400 të prangosur gjatë muajit prill për moszbatim të masave ndaj koronavirusit

Kanë dalur pamjet pas takimit 3 orësh në Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur sot një takim në selinë qendrore të partisë.

Mbi 1 mijë e 400 të prangosur gjatë muajit prill për moszbatim të masave ndaj koronavirusit

Krerët e këtij subjekti kanë diskutuar për modalitetet e qeverisës që pritet të drejtohet nga Avdullah Hoti.

Takimi ka zgjatur mbi 3 orë.

Ndryshe, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se nuk ka arsye që të merret masë e parakohshme ndaj dekretit të presidentit Hashim Thaçi për Avdullah Hotin kryeministër.

“Në asnjë rast nuk ka arsye që të merret masë e parakohshme ndaj dekretit të Thaçit sepse konsiderohet që të gjitha arsyet që janë dhënë në kërkesën e VV-së janë paragjykime dhe të pabazuara”, ka thënë ai.

Mbi 1 mijë e 400 të prangosur gjatë muajit prill për moszbatim të masave ndaj koronavirusit

Mbi 1 mijë e 400 të prangosur gjatë muajit prill për moszbatim të masave ndaj koronavirusit

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !