Dalin rezultatet për 19 testimet e sotme në Suharekë

Robertit i ndodhi një gjë shumë e keqe, kërkon ndihmën tuaj

Janë konfirmuar katër raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

IKSHPK në njoftimin e fundit ka bërë të ditur se edhe 22 persona të prekur me COVID19 janë shëruar, derisa janë konfirmuar vetëm 4 raste pozitive.

Lajme të mira vijnë edhe nga Suhareka.

Kryetari i kësaj komune, Bali Muharremaj, përmes një postimi në FB ka treguar se 19 testimet e sotme, kanë dalë të gjitha negativ.

Ky është postimi i tij:

19 testime sot – të gjitha me rezultat negativ.

Prej tyre tashmë 18 janë të shëruar. Ky rezultat vjen fal përkushtimit dhe respektimit të rregullave nga ju qytetarë të nderuar.

Mirëpo kujdesi duhet të vazhdoj edhe më tutje. Sot p.sh ka pasur shumë lëvizje dhe për këtë duhet të jemi shumë të vëmendshëm.

Ju lutem që ti zbatoni rregullat e institucioneve shëndetësore, sepse kështu e mundim Covid-19.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !