Dasmë madhështore, kështu duket në vello të bardhë Marigona Krasniqi

Një dasmë e madhe është organizuar sonte në kryeqytet.

Sonte në Prishtinë po mbahet ceremonia e martesës së çiftit të njohur.

Marigona Krasniqi, fotomodele e njohur dhe Robin Krasniqi, kampion i boksit po e kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Ajo çka bie në sy është velloja madhështore që e ka veshur modelja bukuroshe.

Mysafirë të shumtë nga bota e artit, televizionit e politikës, bashkë uruan dhe iu bashkuan gazmendit të tyre.