Detaj prekës që fshihet pas filmit “Mrekullia në qelinë nr.7”

FOTO/ Incident në pishinë, “mbretëreshës” i zgjidhet rripi i bikinit

Është filmi me i përfolur kohëve të fundit në vendin tonë.

“Mrekullia në qelinë nr.7” mund ta quajmë padyshim filmin e vitit sepse në një kohë shumë të shkurtër u kthye në filmin më të ndjekur në mbarë botën.

Historia e Memos dhe Ovës ka prekur çdokënd që e ka parë filmin e me siguri ata që nuk e kanë parë janë të paktë.

FOTO/ Incident në pishinë, “mbretëreshës” i zgjidhet rripi i bikinit

Së fundmi mediat e huaja i kanë kushtuar një shkrim një detaji që mund t’ju ketë shpëtuar gjatë filmit.

Me siguri e mbani mend pjesën kur Ova futet në qelinë ku qëndronte i ati. Mes shokëve të qelisë, Ova takon edhe burrin i cili vendosi të sakrifikonte veten për Memon. Ova shkoi pranë këtij të burgosuri dhe vuri re pemën që ai kishte vizatuar në mur.

FOTO/ Incident në pishinë, “mbretëreshës” i zgjidhet rripi i bikinit

I burgosuri kishte vrarë vajzën e tij e cila ishte nëna e Ovës. Në atë moment ai kuptoi se Ova ishte mbesa e tij. Kjo ishte edhe arsyeja pse ai vendosi të sakrifikonte veten për Memon.

Ai ndihmoi mbesën e tij dhe babain e saj i cili ishte i pafajshëm. Në këtë mënyrë ai i kërkoi falje Memos që i mori jetën mamasë së Ovës.

Filmi turk ka thyer rekorde shikueshmërie në mbarë botën dhe u kthye një ndër filmat më të shikuar në Netflix.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !