Dhurata bën këtë ndryshim në pamjen e saj, sa ndryshe po duket

Dhurata Dora, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ajo ka kohë të gjatë se është në skenën muzikore, e këngët e saj ka qenë jashtëzakonisht të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Hitet e saj ka qenë zakonisht në bashkëpunime, këngë të cilat janë dëgjuar anë e mbanë botës.

Përveç jetës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për pamjen dhe ndryshimet që ka pasur ndër vite.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim në pamje, ku i ka drejtuar flokët. Në të vërtetë duket si një loçkë./ORAinfo/