Disa lisa rrëzohen në Gërmi nga stuhia që e përfshiu Prishtinën

Një foshnje 9 muajshe dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Pejës, Policia nis hetimet

Stuhia që e përfshiu Prishtinën, i shkuli e rrëzoi disa lisa në Gërmi.

Një stuhi e madhe trazoi kryeqytetin pasditën e djeshme dhe përfshiu edhe disa qytete tjera.

Në Gërmi, në parkun në verilindje të Prishtinës, era e fortë ka shkulur e rrëzuar disa lisa.

Një foshnje 9 muajshe dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Pejës, Policia nis hetimet

Erë, shi e breshër pati edhe në qytete si Podujeva e Gjilani, ku pati dëme të konsiderueshme në të mjella.

Një foshnje 9 muajshe dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Pejës, Policia nis hetimet