Disa vetura dhe një autobus përfshihen në aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë

LAJMI I FUNDIT: 4 vetura digjen në parkingun e Albi Mall-it

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë, pamje nga vendi i ngjarjes

Në rrugën Prishtinë-Podujevë, gjegjësisht në fshatin Lupç ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një autobusi.

Klan Kosova ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, dhe ajo që shihet është se vetura ka pësuar dëme të mëdha, por që ende nuk dihen pasoja në njerëz meqë pritet raporti i Policisë së Kosovës.

Pamje:

LAJMI I FUNDIT: 4 vetura digjen në parkingun e Albi Mall-it

LAJMI I FUNDIT: 4 vetura digjen në parkingun e Albi Mall-it

LAJMI I FUNDIT: 4 vetura digjen në parkingun e Albi Mall-it