Dita e tretë e Bajramit, ja çfarë embëlsire ka bërë sot Learta

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është një prej personazheve më të përfolura në publik.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për parqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Learta posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Ajo gjatë kohës së pandemisë e ka dëshmuar vetën se është një kuzhiniere e mirë, duke përgatitur bukë dhe ëmbëlsira nga me të ndyshimet.

Ëmbëlsira ajo po vazhdon të përgatit edhe në ditën e tretë të Bajramit. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.

Shikojeni çfarë ka përgatitur sot ajo. /ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !