Dizajneri e transformon Gëzimen, kaq bukur duket me fustanin e veçantë

Gëzimen e zbukuron fustani që e ka veshur.

Gëzime Hamzaj u bë e njohur për publikun si reja e këngëtares Remzie Osmani.

Ajo menjëher fitoi fansat e saj.

Bukuroshja në llogarinë e saj në Instagram tani ka 100 mijë ndjekës.

Së fundi ajo ka ndarë një imazh veshur me një fustan ë zi elegant dhe sic mund ta shihni më poshtë ajo e ka zbukuruar më edhe më shumë atë.