Dj Dagz feston ditëlindjen, fjalët për të birin emocionojnë të gjithë

  Dj Dagz sot po festoon 32 vjetorin e lindjes. Ai në këtë ditë të rëndësishme për të shkruan, “32 vite jete ama ja kom nis me i numru veq prej dites qe ke lind ti @its_trev_g ???? Te don babi shume???? “ Urimet ishin të shumtë për Dj Dagzin, nga shoqëria dhe familja e […] The post Dj Dagz feston ditëlindjen, fjalët për të birin emocionojnë të gjithë appeared first on Revista Kosovarja.

Dj Dagz feston ditëlindjen, fjalët për të birin emocionojnë të gjithë

  Dj Dagz sot po festoon 32 vjetorin e lindjes. Ai në këtë ditë të rëndësishme për të shkruan, “32 vite jete ama ja kom nis me i numru veq prej dites qe ke lind ti @its_trev_g ???? Te don babi shume???? “ Urimet ishin të shumtë për Dj Dagzin, nga shoqëria dhe familja e […]

The post Dj Dagz feston ditëlindjen, fjalët për të birin emocionojnë të gjithë appeared first on Revista Kosovarja.