Djali i Vjosa Berishës do t’iu këpus shpirtin me fjalët për nënën e ndjerë: “Deri në përqafimet tona të ardhshme”

“Deri në përqafimet tona të ardhshme”, fjalët prekëse të djalit të Vjosa Berishës.

Producentja kosovare, Vjosa Berisha, dje ka humbur betejën me kancerin.

Shumë fytyra të politikës, artit shprehen ngushëllime për vdekjen e producentes.

Djali i vetëm i Vjosa dhe Fatos Berishes, Leka sot ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, ishin fjalët e djalit të saj të bashkangjitura me disa fotografi.