Do të zhgënjeheni, kështu duket fytyra e Loredanës pa make up

Ajo është njëra nga emrat më të përfolur aktualisht.

Loredana Zefi, u bë e njohur për publikun që kur e bërë zyrtare lidhjen me artistin e njohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lidhjet dhe ndarjet e saj kanë qenë gjithmonë në vëmendjen e publikut të cilët kanë qenë shumë të interesuar për jetën e saj private.

Përveç jetës profesionale e private, ajo gjithashtu është komentuat edhe për paraqitjen e saj të jashtme.

Bazuar në foto pa make-up ajo duket krejtësisht person ndryshe. Shikoni dallimin më poshtë./ORAinfo/