“Do vazhdoj të…”/ Djali u dhunua nga policia, nëna shfaqet për herë të parë në ekran pas ngjarjes (FOTO)

I ati abuzoi me të miturën në Babrru, flet djali: Si u rraha me të për…

I ati abuzoi me të miturën në Babrru, flet djali: Si u rraha me të për…

Të ftuar në “E Diell” ishin disa nga banorët e ‘Big Brother Albania’ në vite. Zaida Çobo, banore e ‘Big Brother Albania 8’, është njëkohësisht dhe mamaja e 15-vjeçarit që u dhunua barbarisht nga policia, pranë Parkut të Liqenit në Tiranë. Në studio ajo foli për të birin, jo për temën e dhunimit, por për dëshirat dhe aspiratat e tij për të ardhmen.

Ervin Kurti: Ti ke tre fëmijë, 23, 20 dhe 15. Fëmijët tani janë rritur ti me jetën tënde çfarë po bën.

Zaida Çobo: Unë tani po merrem me të voglin sepse është adoleshent.

Ervin Kurti: O Manush djali i vogël 15-vjeçari do të bëhet futbollist.

Edi Manushi: Na thuaj njëherë mbiemrin

Zaida Çobo: Çobo.

Edi Manushi: Weee çfarë luan, mesfushorë, mbrojtës.

Zaida Çobo: Portier.

Edi Manushi: Na duhet një portier na duhet një pasardhës i Strakoshës për kombëtaren.

Ervin Kurti: Ti vazhdon ende të jesh luftarake siç je etikuar në Big Brother.

Zaida Çobo: Akoma më tepër nga ç’isha.

Ervin Kurti: Po nuk të duan çunat kështu moj.

Associations , Brands/Products , Magazines/Blogs , Websites/Webshops , Public Figures,Browse products on Amazon,Layering Target groups,audience size,Audience insights Interests , Investing. Fan pages that look like Wikipedia,Suggestions from Audience Insights,rugby world cup 2020, copa america 2020,walmart black friday 2020, national sports collectors convention 2020, sertanejp 2020,spirit halloween 2020,best country albums 2020,the nutcracker ballet 2020,2020 1099 misc forms,hairstyles for black women 2020
2020 army navy game, kids movies 2020,highlander toyota 2020,dallas cowboys 2020 schedule,2020 solar eclipse,miss universe 2020 winner,2020 asteroid, bollywood movies 2020, thanksgiving 2020 date, 2020 nba schedule, Airlines ticket, 2020 holiday barbie,full moon 2020,holiday bowl 2020,2020 graduation japan anime movie 2020, musician deaths 2020, world series schedule 2020,cadillac 2020 models,best hunting crossbow 2020,volvo s60 inscription 2020,
impala premier, jackson hewitt holiday, grand sport corvette, grammy nominations, detroit tigers schedule, honda pilot elite 2020, james bond 2020, stagecoach 2020,toyota tacoma for sale,bmw 530i 2020,social security increas,corvette for sale,essence festival,voice judges,honda accord review straight talk apn settings 2020, 2020 superbowl commercials, lancome gift with purchase 2020,tamilrockers hd movie download 2020,huawey y6 2020