Donaldi do t’i bie pishman çfarë ka humbur kur t’i sheh këto foto të Beatrixes

Beatrix shfaqet atraktive në imazhet e reja me bikini.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Shumë postime të ndryshme të saj marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, shkruan lajmi.

Së fundmi Trixa publikoj disa imazhe ku shfaqej mjaft tërheqëse.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, Ramosaj vinte në pah format trupore.

Theksojmë se Beatrix gjatë muajve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut dhe mediave rozë shkak i jetës së saj personale.