Donaldi i la “amanet” Beatrixën, Romeo bën veprimin e papritur ndaj saj

Donaldi i la “amanet” Beatrixën

Mbrëmjen e djeshme Beatrix Ramosaj u eliminua nga “Big Brother VIP”. Ajo u përcoll mes lotësh nga banorët, por sidomos nga Donaldi.

Së fundmi kudo në rrjet qarkulloi momenti ku shihej se dyshja kanë shkëmbyer disa fjalë në vesh. Donaldi i ka kërkuar të marrë në telefon Romeon nëse ka ndonjë shqetësim.

“Nëse ke diçka, merr Romeon në telefon nëse ke shqetësim, për çdo gjë”, i ka thënë ai.

Mirëpo një detaj që habiti rrjetin ishin veprimet e Romeos i cili nuk ndiqte Beatrix as nga faqja e tij as nga llogaria e Donaldit.

Epo si duket Romeo ka filluar të ndjekë Trixën nga Instagrami i Donaldit pas “amanetit” që i la i vëllai.

Nuk e dimë nëse janë takuar tani që Trixa është jashtë, por qoftë edhe një “follow” tregon shumë dhe ata nuk e ndjekin ende njëri-tjetrin!