Drejtonte makinën pa patentë dhe në gjendje të dehur, arrestohet 33-vjeçari

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia Durrës pasi drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe pa patentë.

Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale B.A., 33 vjeç,. Ai u ndaluar për një kontroll rutinë nga policia në lagjen 17 në Durrës, por u konstatua se po drejtonte mjetin tip “Opel”, pa leje drejtimi dhe nën ndikimin e alkoolit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprën penale “Drejtimi i mjetit në mënyrë të pa rregullt”

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !