“Dua të vdes”, 14 vjeçarja shqiptare abuzohet seksualisht nga i ati, rrëfimi i rëndë

Një ngjarje e tmerrshme është regjistruar në Treviso të Italisë, ku një 14 vjeçare shqiptare është abuzuar për një kohë shumë të gjatë nga babai i saj.

Raportohet se 46 vjeçari ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij për 1 vit rresht dhe nëna e saj, që po ashtu dhunohej nga i shoqi, bëri zbulimin e tmerrshëm.

“Dua të vdes, do vras veten”, mësohet se i ka thënë mamaja 14 vjeçares. Aty e mitura i kërkoi të ëmës mos ta lërë vetëm me të atin dhe i rrëfeu gjithë ngjarjen e rëndë.

Më pas, e ëma hetoi dhe zbuloi të vërtetën e tmerrshme. Gjykata ka vendosur një ndihmë sociale për fëmijët dhe gruan në fjalë, ndërsa burri është larguar nga shtëpia.

E mitura tha se në fillim i ati e kishte ngacmuar duke e prekur me duar ndërsa më pas e kishte abuzuar atë seksualisht.

The post “Dua të vdes”, 14 vjeçarja shqiptare abuzohet seksualisht nga i ati, rrëfimi i rëndë appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !