Duke u puthur e përqafuar, Can Yaman kapet në momente private me prezantuesen italiane

Aktori i njohur turk, Can Yaman, është në një lidhje dashurie. Mediat italiane e kanë kapur mat atë me prezantuesen Diletta Leotta.

Në fotot e publikuara nga “Chi”, dyshja shfaqen në momente private teksa puthen dhe përqafohen. Ata kanë kaluar 5 netë në një hotel në Romë, ku janë bërë edhe këto foto.

Në rrjetet sociale, prezantuesja italiane ka publikuar një foto me një buqetë me lule. Ndërkohë, Can shfaqet përpara disa dhuratave dhe ka falenderuar fansat.

The post Duke u puthur e përqafuar, Can Yaman kapet në momente private me prezantuesen italiane appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !