Dy fëmijët që i shihni në foto, sot janë ҫifti më i njohur në vend

Pas ndarjes nga Ronela, Zerka konfirmon vet lidhjen me Fifin, e quan ‘gru’Këta fëmijë që i shihni në fotografi, sot janë ҫift shumë i përfolur.Genta Ismajli dhe Usta padyshim janë një nga çiftet më të përfolura në shoubiz. Së fundmi dyshja ndodhen në pushime, ku nuk mungoi edhe një vizitë në Shqipëri dhe Kosovë. Ka qenë Usta ai i cili ka publikuar një fotografi kur ai dhe Genta kanë qenë të vegjël. “Usta&Genta” ka shkruar ai.Çifti në një intervistë thanë se historia e tyre ishte dashuri në shikim të parë.Pas ndarjes nga Ronela, Zerka konfirmon vet lidhjen me Fifin, e quan ‘gru’Pas ndarjes nga Ronela, Zerka konfirmon vet lidhjen me Fifin, e quan ‘gru’

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !