Dy javë pas vdekjes së nënës, Roberti ju bën me lot me këtë postim


Robert Berisha me dedikim prekës, dy javë pasi nëna e tij ndërroi jetë

Para dy javësh, Robert Berisha kishte bërë të ditur se nëna e tij ka ndërruar jetë.

Pas një lajmi të tillë të trishtë, familjarët e tij reaguan në rrjete sociale duke ndarë mesazhe prekëse.

Në mesin e tyre ishte Patrisi, Nora Istrefi dhe Tuna, të cilët ndanë edhe imazhe me të ndjerë.

Në ndërkohë, gjatë ditës së sotme (e shtunë), këngëtari ka zgjedhur që të publikojë një imazh të nënës.

“Dy javë pa ty mamushi im”, ka shkruar ai në mbishkrim.

E ndjera ndërkohë shihej së bashku me vajzën e Robertit, Renne, të cilën ai e ndan me Nora Istrefin.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...