Dy super skuadra pas Ramsey

Roma futet në garë për yllin e Tottenham

Dy skuadra pas Ramsey

Ramsey është lojtar i lirë, pasi shkëputi kontratën e tij me Juventusin.

Uellsiani ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij, por ka dy oferta në tavolinë.

Sipas ‘AS’,nga njëra anë është Charlotte FC e MLS dhe nga ana tjetër ai ka mundësinë të qëndrojnë në Evropë në Nice të Ligue 1, transmeton lajmi.net.

Mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi i tij në lidhje me të ardhmen,