Dyshohet se u vetëhelmua pas dhunës nga i shoqi, niset me urgjencë drejt Tiranës nëna e dy fëmijëve

Zyrtare: Sezoni i ri i Serie A nis me këtë datë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Poliçan ku një grua 34-vjeçare ka tentuar të vetëflijohet pas dhunës së vazhdueshme nga bashkëshorti. Bëhet me dije se ajo është vetëhelmuar me pesticide, ndërkohë që 34-vjeçarja nënë e 2 fëmijëve. F.I është dërguar në gjendje të rëndë drejt Tiranës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Kombinat”, në Poliçan, dhe shkak për ndërmarrjen e këtij vendimi të gruas është bërë dhuna e vazhdueshme që bashkëshorti i saj ushtronte ndaj saj. Për shkak të dhunës në familje, mësohet se gruaja ka qënë e pajisur një vit më parë me “urdhër mbrojtje” dhe më pas është ribashkuar sërish me bashkëshortin e saj. Gruaja është gjetur e shtrirë pa ndjenja në dyshemenë e dhomës së gjumit nga fëmijët, që kanë njoftuar për ndihmë komshinjtë dhe më pas policinë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !