Dyshoi se e tradhëtonte me vëllain, Polici i vret të dy dhe në fund veten

Mendonte se e fejuara e tij dhe vëllai kishin një lidhje dhe për këtë arsye i vrau, para se ti jepte fund jetës.

Boris Lulich qëlloi me armë Brenda Aylén Rojas, 19 vjeç di dhe vëllanë e tij Felipe Lulich, dhe më tej me njëjtën armë e drejtoi nga vetja.

Alarmi u dha nga vajza, nga shtëpia e saj në Pehuajó, në provincën e Buenos Aires, të Argjentinës, e cila telefonoi policinë, duke thënë se i dashuri kishte humbur toruan dhe po i kërcënonte me armë.

Por kur policia mbërriti në adresën e dhënë, dy të rinjtë kishin gjetur vdekjen. Ndërkohë Boris ishte ende gjallë, por gjeti vdekjen, pak pas dërgimit në spital.

Duket se Lulich, i cili kishte precedentë penalë, ishte i bindur se e e fejuara dhe vëllai i tij kishin lidhje, kështu që i verbuar nga xhelozia i vrau që të dy. Boris Lulich punonte në policinë shkencore të Buenos Aires.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !