E dashura e Ronaldos dhuron 20 mijë maska në luftën ndaj COVID-19

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka dhuruar 20 mijë maska për të prekurit nga COVID-19.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në Instagram, teksa thotë se mbajtja e një maske është një veprim themelor për t’u mbrojtur nga virusi vdekjeprurës.

Madje, ajo shton se ne mund ta zvogëlojmë numrin e personave të prekur nga kjo sëmundje dhe ta shpëtojmë botën me një veprim të thjeshtë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !